İçeriğe geç

Tavan Zip Perde

Tavan Zip Perde Sistemleri Modelleri , Fiyatları

Tavan Zip Perde Çeşitleri ve Fiyatları

Manuel sistemi bulunmayan çatı zip perdeler, iç mekanları etkileyen zararlı güneş ışınlarının mekanlara girişini engellemektedir. Ayrıca ısı ve ışık kontrolü sağlayan tavan zip perde kış bahçeleri, kafe ve restoranlarda çokça kullanılmaktadır. Motorlu olmaları nedeniyle uzaktan kumandalı sistemlerle çalışan zip perdeler, uygulama alanlarında ayrıcalıklı bir kullanım şansı sunmaktadır. Çatı zip perdeler ayrıca olumsuz hava şartlarına karşı etkili koruma sağlar. Rüzgara dayanıklı olan bu perde türleri su sızdırmaz özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca kullanıldığı alana estetik bir görünüm katması nedeniyle her geçen gün rağbet görmeye devam etmektedir. Firma olarak en kaliteli kumaşlarla mekanlarınızın görünümünü değiştirecek çatı zip perde modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Tavan Zip Perde
Neden Dekoray

Tavan Zip Perde Çalışma Prensibi

Direnç konusunda kullanıcıların ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılayan tavan zip perde, evlerde de kullanılmaktadır. Tamamen kaliteli kumaşlarla üretildikleri için uzun vadeli kullanım şansı sunar. Özel olarak stor perde kumaşıyla üretilen bu ürünlerin klasik perde ihtiyaçlarının karşılanmadığı alanlarda etkinliğini koruduğu bilinmektedir. Tavan bölgesine zip perde uygulaması yaptırmadan önce motorlu sistemlerin nasıl çalıştığının da bilinmesinde yarar var.

 
Çatı zip perdeler, tavan kısmı bulunan işletmeler için hazırlanmaktadır. Ayrıca kış bahçeleri için de en modern ürünler arasında yerini almıştır. Bununla birlikte uzaktan kumanda veya buton ile kontrol edildiği için açılıp kapama işlemleri tamamen kullanımlarınızla ilgilidir. Güneş alan yaşam alanlarında zararlı UV ışınlarını önleyen ve rüzgar, toz ve duman gibi olumsuz faktörlerden sizi koruyan çatı zip perdelerin farklı renk ve modellerle sunulduğunu söyleyebiliriz. Zip perdelerin bilinen en önemli özelliği, yağmur geçirmez olmalarıdır. Yani yağmurlu havalarda da çok güzel bir konfor sağlamaktadır. Rüzgarlara karşı etkili olmasını sağlayan durum ise delikli yapılarıdır. Dışarıdan ve içeriden izlenebilecek şekilde hazırlanan tavan zip perde, kullanıldığı alanı gölgelemektedir. Fonksiyonel perde modelleri arasında olduğu için günümüzde tavan bölmesi olan her işletmede ve özellikle de kış bahçelerinde karşınıza çıkabilir. Perde sisteminin çalışma prensibi, aktardığımız gibi motorlu sistemler sayesinde gerçekleşir. Talep eden kullanıcılar uzaktan kumanda ya da buton ile perdeleri açıp kapatabilir. Büyük tavanlar için çoklu kumanda sistemleri bulunmakla beraber istenen bölgenin açılıp kapanması sağlanabilir. O halde en kaliteli tavan zip perde modelleri için mutlaka firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tavan Zip Perdelerin Teknik Özellikleri

Birçok detayla hazırlanan çatı zip perdeler standart renklerin yanı sıra siparişe özel seçeneklerle hazırlanmaktadır. Genelde beyaz, gri ve krem gibi renkler ön plana çıkmaktadır. Ayrıca çift eksenli olarak görüldüğü için harika bir görünümü beraberinde getirir. İşletmeler, dekorasyon ürünleriyle birlikte uyum sağlamak adına bu perdeleri rahatlıkla kullanabilir. Tavan zip perde modelleri, olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı olmakla beraber haşerelerin de yaşam alanına girmesini engeller. Isıyı içerden tutan yapısı sayesinde restoran ve kafeler yılın her dönemi konforlu bir şekilde hizmet vermeye devam edebilir. Elbette gölgelendirme konusunda diğer perde türlerine göre tam koruma sağlayan tavan zip perde ile modern bir alan oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

Tavan Zip Perde Özellikleri

Kuvvetli kumaş türleriyle üretilen tavan zip perde, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılarak hazırlanmıştır. Firma olarak tüm perde türlerini sizlere en uygun fiyatlarla sunarken çatı zip perde modellerini de avantajlı seçeneklerle aktarmaya devam ediyoruz. Uzun vadeli kullanım garantisi verdiğimiz bu ürünlerin son derece esnek olduğu unutulmamalıdır. Çünkü zip perdelerde kullanılan kaliteli stor kumaşlar, bulunduğu alana farklılık katmaktadır. Ayrıca teknolojik ve modern olan zip perde modelleri, klasik stor perdelere göre çok daha avantajlıdır. İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak yılın her dönemi kullanabileceğiniz tavan zip perde modelleri, güneş ışığından yararlanma süresini istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlar. Bununla birlikte yeni nesil perde sistemleri konusunda fark yaratmak isteyen herkesin çatı zip perde kullanması önemlidir. Isı ve ışık ayarı yapmanızı sağlayan bu perdeler, geniş alternatiflerle karşınıza çıkmaktadır. Tercih edeceğiniz ortamdaki ısıyı ve ışığı ayarlarken ayrıca müşterilerinizin daha modern bir ortamda vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. İşletmeler genelde ısı ve ışıktan tasarruf elde etmek için zip perde kullanır. Ancak tavan bölgesinden mekana ulaşacak olumsuz ışınlar ya da hava faktörlerine karşı artık çatı zip perdelerin kullanıldığı unutulmamalıdır. Hiçbir şekilde deforme olmayan bu perdelerin yırtılma ve yanma gibi durumlardan etkilenmediği de bilinmektedir. Bu yüzden iş yerlerindeki kullanım süresi çok daha fazla olacaktır. Kafe ve restoranlarda sıkça karşılaştığınız tavan zip perde modelleri, her mevsim güvenli bir şekilde kullanım yapmanızı sağlayacaktır. Ülkemizde son yıllarda popüler hale gelen zip perdeler, teknolojiyle birlikte desteklenmeye başlanmıştır. Bizler de bu konudaki en güzel ve kaliteli fırsatları müşterilerimizle buluşturuyor ve onlarca seçenek arasından en uygun olanını ekonomik fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

Çatı Zip Perde Kumaşları ve Özellikleri

Kaliteli ve dayanıklı stor perdelerle birlikte kullanılan çatı zip perdelerde aşınma durumu söz konusu değildir. Ayrıca alev alma gibi bir durumla da karşılaşmadan uzun süre kullanabilirsiniz. Bu perde türünü tercih edecek olanlar genelde temizliği konusunda bazı durumları merak etmektedir. Öncelikle düz yüzeyli olan tavan zip perde modelleri, rahatlıkla silinebilir. Kafelerde sıkça rastladığınız bu perdelerin kumaş şekli sayesinde sorunsuz olarak temizlendiğini söylemek mümkündür. Çatı zip stor perdeler, ısı tasarrufu sağlar. Soğuk, rüzgar ve yağmur gibi dış faktörlerden etkilenmediği gibi mekanın ideal sıcaklıkta kalmasına yardımcı olur. İşletmeler bu yüzden ağır mevsim şartlarından etkilenmemek adına tavan zip perde kullanmaya başlamıştır. Elbette tavan bölümü yüksek ve geniş olan işletmeler bu konuda biraz daha avantajlı olacaktır.
İç ve dış mekanlar arasında tavan kısmı olan alanlarda kullanılan bu perdelerin loş bir görünüm ortaya çıkardığı da unutulmamalıdır. Haliyle insanları rahatlatıcı etkisiyle dikkat çekmektedir. Yeteri kadar işlevsel olan bu perdeler, dış cephelerin korunması için de kullanılabilir. Aynı şekilde kullanıldığı alana ferahlık katarken, kapalı mekan oluşturmak isteyenlerin iç dekorasyonunu da bu perdeler ile desteklediği unutulmamalıdır.

Çatı Tavan Zip Perde Fiyatları

Uzaktan kumandalı sistemler ile kontrol edilebilen çatı zip perdeler, ergonomik çözümler sunar. Ayrıca tavan zip perde fiyatları da son zamanlarda merak konusu olmaya başlamıştır. İlk olarak perdenin boyutuna ve kullanım alanına göre değişen fiyatların, perde kumaşıyla doğru orantılı olduğunu unutmayın. Firma olarak su sızdırmaz özel kristal mika kumaşlarla üretilen bu perdelerin güneşin zararlı etkilerine karşı son derece koruyucu olduğunu söyleyebiliriz. Detaylı fiyat bilgisi için firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Işık ve ısı kontrolünü sağlamak isteyenlerin ilk tercihi olan çatı zip perde modelleri aynı zamanda müşterilerinizin kendini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacaktır. Kış bahçelerinde ve kafelerde sıkça karşınıza çıkan bu perde modelleri 150 km/s rüzgara karşı da dayanıklıdır. Bu nedenle mekanın dış faktörlerden korunmasını garanti eder. Firma olarak tavan zip perde fiyatları her zaman dayanıklı ve özel perde kumaşlarını kullanırken, sizlerden gelen siparişler de anında değerlendiriyor ve uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Daha fazla beklemeden kış bahçeleriniz ya da mekanlarınız için bizi arayarak çatı zip perde konusunda detaylı bilgiler talep edebilirsiniz.

Yardıma Mı ihtiyacınız var? Bizi Arayın.

Tıkla Ara. Temsilcilerimiz ile görüşün.

Teklif İsteyin

Güncel Yazılar

5/5 - (5 votes)