İçeriğe geç

Motorlu Perde

Motorlu Perde Sistemleri Çeşitleri ve Modelleri

Dekoray Kurumsal

Dekoray Motorlu Perde sistemleri çeşitleri ürün gruplarını bu alandan görebilirsiniz. Her ölçüde ve her alana uygulanabilirlik yönünde en kaliteli ürün gruplarımız ile hizmetinizdeyiz.

Akıllı ev iş yeri teknolojisinin yükselişiyle, her şey o kadar akıllı hale geldi ki, perdeleri kontrol etmek çok az insan müdahalesi gerektiriyor veya hiç gerektirmiyor. Artık evinizdeki perdeleri açmak veya kapatmak için cama asılan ipleri çekmenize gerek yok. Sadece bir tıklama ile istediğinizi yapmanız yeterlidir. Tabiki bu sistem motorlu perde teknoloji ile sağlanmaktadır. Uzaktan Kumandalı Perde modelleri, yalnızca bir uzaktan kumandaya tıklayarak gün ışığını otomatik olarak azaltmak veya yükseltmek için tasarlanmıştır.Dekoray Perde olarak, 2020’nin en iyi 10 Uzaktan Kumandalı Perde sistemlerini listeliyoruz. Her bir motorlu perde sistemini sizler için listeledik. Eminziki gerek işletmeniz gerekse eviniz için en uygun elektrikli otomatik motorlu perde sistemleri ürünlerinden biri sizin için en uygun olanı olacaktır.

Motorlu Perde Fiyatları

Her yenilik ve teknolojik gelişimin ardından insanların en sık sorguladıkları konu satın alacakları ürünlerin fiyatları olmaktadır. Benzer durum motorlu perde fiyatları konusunda karşımıza çıkmaktadır. Bunlar birlikte fiyat performans ve fiyat & kalite ölcümüde işin içinden rol almaktadır.

Motorlu perde fiyatları belirlenirken kaliteli ürün seçimi ve etkin hizmet rolü yüksektir. Günümüzde her ürünün kalite sınıfları olduğu gibi motorlu perde  ürünlerinde de ürün kaliteleri son kullanıcı seçimlerine bırakılmaktadır.

Kaliteli perde satın almak isteyen kişiler maddi boyutunu göz önüne alarak satın aldıkları hizmetini kalitesini %100 olarak görmek istemektedirler.

Motorlu Perde Modelleri

Motorlu Perde Sistemleri

Bilindiği üzere gelişen teknolojiye ayak uydurmak için insanlar en son teknolojik ve akıllı sistemlerden yararlanmaktadırlar. Perde sektöründe de yön veren motorlu perde sistemleri seçeneklerinin artması olmaktadır. Motorlu perde sistemleri satın alırken en başından sonuna kadar bu süreci iyi yöneten bir firma ile çalışmalısınız. Size en uygun ve kullanışlı olan ürünü kesinlikle uzmanların önerileri ile sahip olabilirsiniz.

Elektrikli Perde

Halk arasından otomatik elektrikli perde kullanımı eskiye orandan fazlalaşmaktadır. Bunların en en büyük etmeni ise akıllı ev ve ofis sistemlerinin hayata geçirilmeye başlanmasıdır. Daha az tüketime ve vakitten kazancı için kurumlar elektrikli perde sistemlerine yönelmektedir. Bir kurumda tüm perdelerin tekbir kontrol noktasından yapıldığı gibi toplu olarak tek bir cihazdan ve tek bir kişi tarafında kontrolleri mümkündür. Bunun yanında yeni gelişen elektrikli perde sistemleri artık zaman ayarlı olarak kullanılabilmektedir. Gün doğumunda kazanç için perdelerin belirli zaman aralıkları ile harekete geçmeleri buna bir örnek diye biliriz.

elektronik perde

Elektronik perde grupları yarı otomatik ve tam otomatik modeller olarak bir kaç gruba ayırmak mümkün olabilir. Örneğin ülkemizde aktif kullanımı olmasa bile Google asistans ve Amazon gibi sesle komut ile akıllı ev yönetim sistemleri tam otomatik elektronik perde deneyimi yaşamasını olanak tanımaktadır.

Elektrikli Perde Fiyatları

Güncel elektrikli perde fiyatları için lütfen telefon yada iletişim adreslerinde yazışarak bizden bilgi alınız. Güncel kur değişimi ve tercih edilecek ürünlerin boyut ve ölçülerine göre fiyatlandırmalar değişmektedir. Elektrikli perde fiyatları belirli bir sabit başlangıç fiyatı yada maksimum fiyat skalası olmamaktadır. Burada fiyatı belirleyen esas tercih edilen ürünün yanından kullanılacak öcülere dayanmaktadır.

Kumandalı Perde

Otomatik sistemlerin en popüler ve kullanışlı olanı dersek tam anlamını bulmuş olabilir. Kumandalı perde yer yıl popülerliğini korumaktadırlar. Özellikle otel ve büyük camekanlı ofis işletmeleri için en sık kullanılan modellerdir.  Ultra lüks olan oteller ve konaklama hizmeti veren yerler kumandalı perdeler içi ziyaretçilerine kalıcı iyi bir deneyim yaşatmak istemektedirler.

Kumandalı Perde Fiyat

Kullanım alanlarına göre kumandalı perde fiyat skalaları değişmektedir. Kullanılan mekanizmaların sabit fiyatı olsa bile monte edilecek alanın büyüklük ve uzunlukları ile orantısal olarak değişmektedir.

Bu noktada mekanizmalar ile birlikte kumaş yda kullanılacak özel perde çeşitleri ile kumandalı perde fiyat oranları değişir.

Uzaktan Kumandalı Perde

Kumandalı perdeler kendi aralarından iki grupta ayrılır. Kablolu kumandalı ve uzaktan kumandalı perde olmak üzere iki çeşittir.  Sıklıkla her gecen gün kumandalı modeller yerlerine uzaktan kumandalı olan modeller tercih edilmekte. Yeni nesil teknolojilerin bir çoğu ile sesli komut ve dokunmatik akıllı komutlara duyarlı uzaktan kumandalı perde tercihi yapılıyor. Kişiler otelde yada evde sesli komut ve bir uzaktan kumadn yardımı ile tuşlara dokunarak gün ışığını kendi kontrollerinde tutmaktadırlar.

Otomatik Perde Sistemleri

Kumandalı, kumandasız, sesli yada tuşla dokunarak kontrol edilen her perde sitemi otomatik perde sistemleri olarak bilinir. Birden fazla ve çoklu olarak kombine çalışabilen sistemler gibi tek ve kendine özgü olarak çalışan otomatik perde sistemleri bir arada kullanıla bilir. Ortak noktaları olduğu gibi amacına uygun olarak seçilmiş her sistem kullanıcıların zamandan kazanmaları ve konforları için planlanmaktadır.

Otomatik Perde

Manuel ve otomatik perde kıyaslanamayacak kadar tüketici tarafından konfor üzerine tam puan almaktadır. Film izlerken yerinizden kalkmadan camlarınızın perdelerini kapatmak ve açmak. Bir sunum yapacakken gün ışığını kesmek için konferans salonun perdelerini kapatmak ve aynı andan işinize odaklanmanız, tüketici ve kullanıcı tarafından zaman tasarrufu demektir.

Otomatik perde sistemleri bilindiği üzere elektrik motoru ile çalışmaktadır. Sağlıklı ve kullanışlı olmaları için her perde mekanizması için en uygun otomatik perde motoru kullanılmaktadır.

Perde Motoru

Motorlu sahne perdesi yada motorlu akustik sahne perdesi aslından kuvvet gerektiren bir mühendislik gerektirmektedir.

Sonuç olarak perdeler ağıdır ve perde motoru  da bu ağırlıklı rahatlıkla kontrol edebilmelidir. Yoksa gösteri esnasında izleyicilere perde motoru aksaklıkları için pişmanlık duyabilirler. Yada ağır bir perde kullanmak istediğini yada çoklu ve geniş bir alanı kontrol etmek istediğinizde mekanizmanızın hareket motoru bu yükü kaldırabilecek kalitede olmalıdır.

Perde Motoru Fiyat

Motorlu perde ürünleri için perde motoru fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Teknik destek anlamından her türlü bilgi ve destek için bize ulaşın. Perde motoru fiyat almak için 0212 221 02 04 telefon numarasına ulaşınız.

Akıllı Perde Sistemleri

Otomatik ve motorlu perdelerin gelecek yeni jenerasyon modelleri akıllı perde sistemleri olacaktır. Özellikle telefon tablet ve sesli komutla akıllı ev, akıllı otel odası ve akıllı ofis yönetimleri ile entegre çalışan sistemler gelecek yıllarda sıklıkla gördüğünüz bir dekorasyon olacaktır. Kontrollü perde, akıllı perde sistemleri genel olarak şu dönemde özel yapım akıllı evler ve ofisler için kullanılmaktadır. Ses duyarlı ses analizine göre çalışan sistemlerde mevcuttur.

Genel olarak sıklıkla yeni dönüşüm içindeki teknoloji akıllı perde sistemleri kapsamaktadır.

Uzaktan Kumandalı Perde Yapımı

Eski tip perde dekorasyonları dekoray perde olarak yeni nesil uzaktan kumandalı perde yapımı ile motorlu otomatik bir sisteme dönüştürüyoruz. Belirli montaj ve ürünlerin birleşimi ile yeni nesil akıllı kontrollü sistemler ile yenilenmeleri mümkün olmaktadır. Fakat her alan ve her koşulda doğru tespitin yapılması için uzman ekimizin önceden alanı görmesi ve değerlendirmesi gerekmektedir.

Sizde uzaktan kumandalı perde yapımı hakkında bilgi alıp motorlu perde sistemleri ile tanışmak isterseniz bizi arayın. Telefon 0212 221 02.

Karar veremediniz mir?

Ürünler arasında kararsız kaldınız yada aradığınız perde sistemi hakkında detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var? Bizi arayın ve uzman ekiplerimiz sizler için en uygun çözümü sunsunlar.

Böylelikle en doğru seçimi yaptığınızdan emin olun.

5/5 - (7 votes)