İçeriğe geç

Motorlu Stor Perde

Motorlu Stor Perde Modelleri, Fiyatları

Motorlu Stor Perde

Günümüzdeki en pratik kullanıma sahip olan motorlu stor perde aynı zamanda kumandalı mekanizmasıyla dikkat çekmektedir. Gerek çalışma alanlarında gerekse yaşam alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu perdeler, kullanım alanlarına estetik bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca birbirinden farklı tasarımlarıyla da bulunduğu ortama modern bir hava katmaktadır.

Neden Dekoray

Motorlu Stor Perde Nedir?

Yaşam alanlarının estetik bir görünüme ulaşmasını sağlayan perdeler aslında en önemli eşyalar olarak bilinir. Evin iç ve dış kısmından görülebilen perdeler artık modern görünümleri bir arada sunabilmektedir. Perde tasarımları incelendiğinde klasik modellerin yerini artık stor perdelerin aldığı görüşmektedir. Bu nedenle teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılarak üretilen motorlu stor perde sayesinde kendi zevklerinize uygun seçimler yapmaya başlayabilirsiniz.

Kontrol mekanizmasına sahip olarak açıp kapatılabilen bu ürünlerin pratik bir kullanım seçeneği ile sipariş edildiğini unutmayın. Çünkü renk ve modeller arasından seçim yaptıktan sonra motor mekanizmalı olarak dilediğiniz her alanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Motorlu Perde Nasıl Çalışır?

Motorlu perdeler sadece stor perdelere değil jaluzi perdelerde de kullanılmaktadır. Çalışma prensipleri özel bir korniş veya stor sistemlerle sağlanır. Uzaktan kumanda ile aktifleştirilen bu sistemlerde akıllı cihaz senkronizasyonu da yapılabilir. Bazen de evin ya da ofisin herhangi bir yerine yerleştirilen buton ile çalışabilmektedir. İlk olarak perdenin profiline takılan motor, verilen komutla birlikte hareketlenir ve perdenin açılıp kapanması sağlar. Bu sayede güneş ışığından yararlanma süresi kullanıcı tarafından rahatlıkla ayarlanabilir. Günümüzde motorlu  perde bu çalışma prensibi sayesinde çokça tercih edilmektedir.

Motorlu Stor Perde Modelleri

Uzaktan kumandalı perdeler olarak da bilinen motorlu stor perde, mekanizmalı perde kullanmak isteyenlerin ilk tercihi haline gelmiştir. Ayrıca yaşamın her alanında otomasyon sistemleri kullanıldığı için bu durum perdelere de yansımıştır. Gelişen teknolojiler sayesinde stor perdeler artık kumanda ile yönetilmektedir. Haliyle perdeleri açma ve kapama sürecinde herhangi bir zorluk yaşanmadan kullanıma devam edilebilir.

Yaşam alanlarına güzel bir görünüm katan bu ürünler, ofislerde de kullanılmaktadır. Ayrıca restoran ve otel gibi farklı alanlarda da kullanılmaya başlanan uzaktan kumandalı perdeler, sınırsız renk ve model seçeneği sunmaktadır. Özellikle de kaliteli bir kumaş dokusuna sahip olduğu için klasik dekorasyon konusunda tercih yapmak isteyenler için de idealdir. Son zamanlarda dijital baskılı modern tasarımların da kullanıldığı unutulmamalıdır.

Motorlu Stor Perde Kullanmanın Faydaları

Öncelikle hayatı kolaylaştıran bu perdeler, modern bir kullanım yapmak isteyen herkes için idealdir. Mekanizması sayesinde genelde perdelerin çok kullanıldığı alanlarda tercih edilmektedir. Örnek olarak sahne perdelerinin kullanıldığı alanlarda daha güzel bir görünüme sahip olmak için stor perdeler tercih edilebilir. Bu sayede kesintisiz bir gösterim sağlanabilir. Ayrıca mekanizması sadece uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Bu sayede birden çok perdeyi de açıp kapama şansına sahip olabilirsiniz.

Birden fazla alan için kullanılacak motorlu  perde, kumandasında farklı butonların da yer almasıyla da tercih edilebilir. Haliyle hangi butonun hangi perdeyi açıp kapamada kullandığını öğrendikten sonra uygulamaya başlayabilirsiniz.

Tek tuş ile aktifleştirilebilen motorlu perde modelleri, akıllı ev sistemlerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Haliyle tek bir tuş sayesinde evdeki tüm perdeler aynı anda açılarak kapatılabilir. Ya da farklı alanlardaki perdeler de bu şekilde yönetilebilir.

Motorlu Stor Perde Bakım, Temizliği

Stor perdeler üretilirken farklı kumaşlardan yararlanılır. Ham olarak elde edilen kumaşlarda özel bir apre uygulaması yapılır ve perde borusuna pratik olarak sarılması sağlanır. Ayrıca stor perde kumaşları farklı dokuma sıklıklarında ve incelikte olabilir. Bu yüzden ipliklerin de farklı olması nedeniyle temizliğine dikkat edilmelidir.

Stor perdelerde kullanılan aprenin sertleştirici özelliği vardır. Bu sayede tozların perde kumaşı aralarında kalması sağlanabilir. Haliyle stor perdeler diğer perde türlerine göre daha az kirlenmektedir. Genelde motorlu stor perde temizliği yapılırken, boruların perdeden çıkarılmasına gerek kalmadan uygulama yapılabilir.

Stor perdelerin temizleme ve kurulama aşamalarında yumuşak havlu ya da bez kullanılabilir. Kurulama işlemi tamamlandıktan sonra motorlu mekanizmaya takılarak aşağıya doğru açılması sağlanır. Bu sayede nemli kısımlar da havalanacak ve perde kuruyacaktır.

Motorlu Stor Perde Kullanışlı mı?

Motorlu stor perdeler her zaman kullanışlıdır. Çünkü polyester kumaşlardan üretilen bu perdeler hem ekonomik hem de dayanıklıdır. Apreli oldukları için de 5 yıla kadar kullanılabilir. Polyester kumaşlar, kullanıma son derece elverişli olduğu için temizlik aşamasında da sorun yaşatmaz. Haliyle pamuklu kumaşlardan üretilen stor perdelerin de yıkanması gerekmemektedir. Nemli bir bez yardımıyla kolayca silinebilir.

Günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan motorlu  perde, kullanım alanların estetik bir görünüm katar. Kaliteli bir perde türü olduğu için modern ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Motorlu perdelere alternatif olarak zincirli ya da yavaş yaylı sistemler de kullanılabilir. Ancak en modern görünüme ulaşabilmek ve kullanımda kolaylık sağlamak için motorlu  perde tercih etmenin her zaman avantaj olduğu unutulmamalıdır.

Motorlu Stor Perde Fiyatları

Motorlu stor perde fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için lütfen dekoray perde temsilcimize ulaşınız. İletişim kanallardan birini kullanarak Motorlu stor perde fiyatları hakkından en detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Fiyat politikamız profesyonel hizmeti ekonomik bir orandan müşteri ile buluşturmaktır.

Motorlu Stor Perde Fiyat

Motorlu stor perde fiyat listemiz 2020 ve 2021 yılı için PDF dosya tanıtım broşürümüzde takip edebilirsiniz. Güncel kampanyalar ve tekliflerden haberdar olmak için lütfen bize ulaşın.

Otomatik Stor Perde

Manüel ve otomatik olarak iki çeşit perde üretim ve tedarikimiz vardır. Otomatik stor perde modelleri ve fiyatları için 2020 yılı broşürü talep ediniz. Otomatik stor perde sistemleri ilk aşamasından son aşamasına kadar Dekoray Perde sistemleri tarafından profesyonelce yönetilmektedir. İhtiyacınız olanı belirlemek ve uygulamak çözüm ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Uzmanlarımızın ücretsiz keşif ve analizleri sonucundan sizin için  en doğru Otomatik stor perde seçimini yapıyoruz.

Kış Bahçesi Perdesi Fiyatları
Kış Bahçesi Perdesi Fiyatları

Kumandalı Stor Perde Fiyatları

Uzaktan kumandalı ve kumandalı stor perde fiyatları konusundan lütfen bize ulaşın. Kaliteyi uygun fiyatlara sunan Dekoray Perde sistemleri her zaman yanınzıda.

Elektrikli Stor Perde

Perde sistemlerimizin tamamı elektrikli stor perde sistemleri ile tamamlanır. Her aşamasından kullanıcı dostu bir arayüz ve kumandan yöntemi sunuyoruz. elektrikli stor perde modelleri ve fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Yardıma Mı ihtiyacınız var? Bizi Arayın.

Tıkla Ara. Temsilcilerimiz ile görüşün.

Teklif İsteyin

Güncel Yazılar

5/5 - (5 votes)
acil yakın kombi servisi - acil yakın kombi servisi - en iyi seo uzmanı - modüler su deposu üreticisi - grp su deposu üreticisi
web tasarım sitemap
kombi servisi