İçeriğe geç
Ana sayfa » Stor Perde

Stor Perde

Gelişen perde teknolojileri neticesinde kullanıcılar evlerinde ya da bulundukları yapılarda daha farklı özelliklere ve görünümlere sahip perdeleri kullanmak istemektedir. Bu istek doğrultusunda da stor perde ürünlerine olan ilgi yoğun bir biçimde artmıştır. Son yıllarda evlerde sık şekilde görülmeye başlanan stor perdeler hem dekoratif şıklığı hem de modern görüntüsüyle kullanıcılardan tam not almaktadır. Zaten stor perde konusunda üretim ve satış yapmakta olan birçok firma da mevcuttur. Bu firmalar müşterilerine yönelik olarak perde kataloğunu devamlı olarak güncellemekte ve değişen müşteri taleplerine tam olarak uyum sağlamaya uğraşmaktadır.

Store Perde

Store perde, evlerde son zamanlarda tercih edilmeye başlanan bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Bu bakımdan salonlarda, mutfaklarda, yatak odalarında ve hatta lavabolarda bile kullanılabilmektedir. Kullanım kolaylığı ve şık görüntüsü store perdenin tercih edilmesindeki en büyük iki etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede ürünlerin oldukça kaliteli gözüktüğünü de eklemek gerekir. Bununla ilgili olarak ürünler kaliteli parçalardan üretilmektedir. Bu da uzun yıllar dayanıklı bir biçimde kullanılabilmesine vesile olmaktadır.

Ürün belli kıstaslara bağlı olarak üretilmektedir. Her şeyden store perde satın alacak olan müşterilerin evlerindeki pencerelerin, perdeliklerin vs. alacakları model ile uyumlu olup olmadığını belirlemeleri gerekmektedir. Bunun için ise ölçüm yapmaları şarttır. Aksi takdirde perdeler istenilen şekilde koruma ya da şık gözükme özelliklerine sahip olamayacaktır. Bu da bu amaçlarla satın alım yapan müşterilerin elbette ki istemeyeceği bir şeydir. Bu durumun yaşanmaması adına ise satın alım yapmadan önce ölçümlerinizi net olarak yapmanız ve ilgili perde üreticilerine ya da markalarına bu ölçüleri bildirmeniz lazım gelmektedir. Sonrasında ise kurulum aşamasına geçilmektedir.

Kurulum aşamasında pencerenizin içe mi dışa mı açıldığı durumu perdelerin dizaynını etkilemektedir. Türkiye’de pencereler genellikle içeriye açıldığından perdelerin kurulumu noktasında herhangi bir ekstra ayarlamaya gidilmemektedir. Ancak kimi pencerelerde bu durumu tersi yaşanması halinde perdeler bu değişen duruma ayak uyduracak şekilde montaj elemanları tarafından ayarlanmaktadır. Ardından ilgili perde modelinin hangi kısım için kullanılacağına ve kaç parça olacağına bakılmaktadır. Bu sayede perdelerdeki sorunlar daha kurulum bitmeden tamamlanmakta ve kullanıldığı alana göre kişiselleştirilebilmesi sağlanmaktadır. Nihayetinde ise kurulum işlemleri tamamlanarak kullanıma hazır bir hale getirilmektedir.

Stor Perde Fiyatları

Perde sektörü bazında en çok kullanılan bu perde modelinin fiyatları da farklılık göstermektedir. Bundan dolayı ortalama değerler çıkarmak pek mümkün değildir. Çünkü her bir firma kendi üretim şartlarına, standartlarına ve dağıtım kriterlerine göre fiyatlar belirlemektedir. Bu da stor perde fiyatları bağlamında müşterilerin en uygun fiyatı bulma şansını etkilemektedir. Ancak şunu belirtmek gerekir ki tek parça ya da tek bir oda için kullanılacak olan bu perde modelinin stor perde fiyatları içerisinde müşterileri çok zor durumda bırakacak bir fiyat aralığına sahip olmadığıdır. Yani aslında her kesimden kullanıcı evini şık bir görünüme kavuşturmak için bu üründen satın alabilmektedir. Burada önemli olan stor perde fiyatları listesinden eve ve bütçeye uygun olanı ürünü ya da fiyatı belirleyebilmektir. Bunun için de müşterilerin biraz piyasa araştırması ve ürün incelemesi yaparak seçimlerini gerçekleştirmesi tavsiye edilmektedir.

Stor Perde Modelleri

Genel olarak stor perde modelleri belli kategoriler içerisinde toplanmıştır. Böylece müşteriler kendi evlerine uygun olan ürünü daha rahat bir biçimde seçebilmektedir. Ama yine de seçim yaparken uzman bir ekipten destek almalarında yarar vardır. Böylece isteklerle yapılabilecekler aynı paydada buluşmuş olacaktır. Konuya dönecek olursak stor perde modelleri içerisinde en çok zebra tül model kullanılmaktadır. Bu modelin hem kullanım kolaylığı sağlaması hem de fazla yer kaplamamasından ötürü sık şekilde tercih edildiğini bilmek gerekir. Bu nedenlerin yanında fiyat açısından da en sık tercih edilen stor perde modelleri listesinin zirvesinde yer almaktadır. İlgili modelin ardından ise polyester stor perde ve çiftli tül stor perde gelmektedir. Yine bu ürünler de bu kategorideki diğer ürünler gibi kullanım kolaylığı ve estetik görünüm özellikleri açısından öne çıkmaktadır. Ayrıca müşterilerin bu modellere ilgi duymasındaki en büyük etkenin pencereyi tam olarak kaplaması olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Ürünler internet satın alındığı zaman altına yapılan yorumlara bakıldığında bahsedilen durum açığa çıkacaktır. Çünkü gerçekten de kullanıcılar hem koruma hem de özel hayatın gizliliğini sağlama eğiliminde olduğundan bunu sağlayan stor perdelere ciddi manada rağbet etmektedir.

Stor

Stor konusunda müşterilerin kafasını karıştıran en büyük konunun kurulum olduğu bilinmektedir. Bu noktada satın alım işlemleri tamamlandıktan sonra kurulum ve montaj ekibi perdenin kurulacağı alana gelmektedir. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kurulum ekibi çok kısa bir süre içerisinde stor kurma işlemini tamamlamaktadır. Bu esnada ne perdeye ne de perdenin takılacağı alana hiçbir zarar verilmemektedir. İşinde uzman olan ekipler bu işi daha önce defalarca yaptığından ötürü profesyonellik ve kalite konusunda asla taviz vermemektedir. Bu da müşterilerin stor taktırma hususundaki endişelerinin ortadan kalkmasına vesile olmaktadır. Zaten ilgili perde modeli kurulum konusunda da büyük avantajlar sağlamaktadır. Tek bir pencere için takılacak olan perdenin kurulum süresi maksimum 10 dakika olacak şekildedir. Buradan hareketle tüm bir eve takılacak olan bu perde modelinin kurulum süresi 1 saat civarında tamamlanabilmektedir. Bu da müşterilerin neden ilgili perde modeline bu kadar rağbet gösterdiğini kanıtlamaktadır.

Stor Güneşlik

Güneşin yoğun olarak evlerin içine girdiği ve sıcaklığı artırdığı yaz aylarında bu ışınlardan korunabilmek adına perdeler kullanılmaktadır. Ancak bu aşamada seçilen perde modeli son derece önemlidir. Bu bakımdan stor güneşlik özelliğine sahip perdelerin kullanılması müşterilerin daha rahat bir şekilde evlerindeki yaşamlarına sürdürebilmelerini sağlamaktadır. Bu nedenle de seçilecek olan perdenin stor güneşlik özelliğine sahip olması özellikle yaz aylarında kullanıcıların daha rahat bir şekilde evin içinde durabilmelerine vesile olacaktır. Ancak stor güneşlik seçimi yaparken kullanıcıların kaliteden ödün vermemeleri ve perde seçimlerini buna göre yapmaları gerekmektedir. Aksi halde tam manasıyla korumayan perdeler kullanıcılarına ilerleyen aşamalarda problemler çıkaracaktır. Bunun yanında yıkama ve düzgün gözükme gibi konularda da istenilen verimi veremeyecektir. Bunların olmaması adına kullanıcıların güneşlik özelliğine sahip perde satın alırken ilgili markaya danışmalara ve kendi evlerine uygun bir modeli tercih etmeleri lazım gelmektedir.

Stor Perde Çeşitleri

Perde konusunda birçok çeşit ve model bulunmaktadır. Bu konu stor perde çeşitleri kategorisi içinde tamamen geçerlidir. Tül, zebra, ipek ya da diğer kumaş türlerinden kendinize uygun olanını belirlemelisiniz. Dilerseniz sizin yerinize anlaşacağınız firmanın kurulum ekipleri de bu işlemi ücretsiz olarak yerine getirmektedir. Bundan dolayı önerimiz işi uzmanına bırakmanızdır. Böylece siz de zamandan ve ekstra masraftan kurtulmuş olacaksınız. Diğer konularda ise iletişime geçeceğiniz firma size gerekli desteği kesin olarak sağlayacaktır. Zaten satım alım aşamasında veya sonrasında bir problemle karşılaşmanız halinde firmanız sizin için gereken önlemleri ücretsiz şekilde alacaktır. Tabi bu durumun satın alacağınız perdenin garanti süresiyle paralel olarak ilerleyeceğini de unutmamalısınız. Tüm bunları değerlendirerek siz de stor perde çeşitlerine bakabilirsiniz. Böylece stor perde çeşitleri seçiminizi yapabilirsiniz.

5/5 - (4 votes)
acil yakın kombi servisi - acil yakın kombi servisi - en iyi seo uzmanı - modüler su deposu üreticisi - grp su deposu üreticisi
web tasarım sitemap
kombi servisi