İçeriğe geç

Otel Perde Sistemleri

Otel Perde Sistemleri Modelleri , Fiyatları

Otel Perde Sistemleri

Otel perdeleri oldukça estetik modeller arasından seçilir. Sebebi ise otellerde konaklayan misafirlerin de modern bir ortamda konaklayabilmesi için kaliteli otel perde sistemleri kullanılmalıdır. Elbette otel mobilyalarına uyumlu olması gereken bu sistemlerin birbirinden farklı özellikleri de bulunuyor. Işık geçirmemesi, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmesi ve kumaş türünün kaliteli olması gibi seçeneklere dikkat edilir. Özel olarak üretilen kumaşlar sayesinde ışığın tamamı kesilebilmelidir. Son olarak akıllı telefon ve tabletlerde de tirajlı ray sisteminin kullanılması zorunludur. 

Neden Dekoray

Otel Perdesi Nasıl Olmalı?

Günümüz otellerinde dekoratif seçenekler ön planda tutularak perde seçimi yapılır. Elbette sadece dekoratif seçeneklere göre hareket edilmesi yanlıştır. Tasarımla beraber ışık ve işlevselliğe göre otel perde sistemleri tercih edilir. Lüks otellerde bile perde seçimiyle ilgili herhangi bir danışmanlık hizmetinin alınmaması aslında hatalı tercihler yapılmasına neden olabilir. Çünkü otellerin her bölümü için farklı renk ve model seçenekleri kullanılır. Konferans salonları, lobi ve otel odaları için değerlendirmeler yapıldıktan sonra doğru karar verilmelidir. 

Otel Perdesi Nasıl Seçilmeli?

Otellerde kullanılan perdelerin yanı sıra tüller de özenle seçilmelidir. İlk olarak yıkamaya dayanıklı ürünlerin tercih edilmesi ilkler arasında yer alır. Işığı geçirmeyen blackout türden seçilmesi gereken otel perdelerinde yanmazlık kriteri çok daha ön plandadır. Bununla beraber geç tutuşur olması da zorunludur. Bu sayede yaşanabilecek sorunların önüne geçilebilir. Son olarak otel perdesi seçerken mekanın genel konseptine uyum sağlanmalı ve otelin yer aldığı lokasyon da kontrol edilir. Otel perdesi seçerken genelde parlak renklerden uzak durulur. Ek olarak tül perdeler de aynı şekilde ana perdeye uygun olarak seçilmelidir. Bu süreçte farklı zevk ve beğenilere sahip olan misafirler de elbette otelde konaklayacaktır. Sonuç olarak herkesi ortak noktada buluşturacak hafif modellerin seçilmesi her zaman daha iyi olur.

Motorlu Otel Perde Sistemleri

Motorlu otel perde sistemleri sayesinde artık müşterilerinizin çok daha rahat bir kullanım yapacağını unutmayın. Bu kapsamda stor perdelerin oteller için en uygun seçenek olduğu bilinir. Görsel açıdan oldukça estetik duran stor otel perdeleri aynı zamanda motorlu sistemlerle birlikte kullanılır. Artık akıllı cep telefonları ve tabletlerle entegre edilebildiği için birçok avantajı da beraberinde getirdi.

Otel Perde Sistemlerinin Avantajları

Otel dekorasyonlarına estetik bir görünüm katan otel perde sistemleri avantajları konusunda da oldukça iddialıdır. Özel olarak hazırlanan mekanizmasıyla beraber pratik bir kullanım şansı sunan bu perdelerin kesintisiz bir gösterimi beraberinde getirdiği unutulmamalıdır. Ek olarak kullanılan mekanizmanın uzaktan kumanda veya akıllı cihazlarla kontrol edilebilmesi de en büyük avantajlarından biri olmasıdır.

Otel Perde Sistemleri Fiyatları

Standart perde fiyatlarından biraz maliyetli olsa da bütçenizi sarsmayacak şekilde sunulan otel perde sistemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olur. Otel odalarındaki estetikliği ön plana çıkarmak ve müşterilerinizi daha güzel bir ortamda konaklamasını sağlamak adına tercih edeceğiniz bu perde sistemlerinde farklı perde modellerini kullanabilirsiniz.

Otel Perde Modelleri

Firmamızda onlarca renk ve modelin yer aldığı perde türlerinin tamamı yine firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır. Bu yüzden otel perde modelleri uzun vadeli perde kullanımları için mutlaka bizimle iletişime geçin. Son olarak firmamızca üretilen perde modellerinin en son teknolojiye göre sizlerle paylaşıldığını ve perde sistemlerinin de uzun vadeli olarak kullanıldığını unutmayın. Fiyatlar otel perde modelleri da perdenin kumaş türüne ve kullanılacak alanın boyutuna göre degişir.

Yardıma Mı ihtiyacınız var? Bizi Arayın.

Tıkla Ara. Temsilcilerimiz ile görüşün.

Teklif İsteyin

Güncel Yazılar

5/5 - (3 votes)